با آبتین سایت خود را در صفحات اول گوگل به مخاطبان خود نشان دهید

خدمات سئو سایت حرفه ای

سئو چیست؟ و چرا باید برای سایت روند سئو داشته باشیم؟

سئو در حقیق فرایند بهتر دیده شدن سایت شماست. سئو به معنای بهینه‌سازی موتور جستجو (به انگلیسی: Search Engine Optimization) ، به مجموعه فعالیت هایی گفته می‌شود که با انجام دادن آنها، سایت شما یا یک صفحه از آن در نتایج جستجوی یک موتور جستجو بهتر دیده می‌شود. معمولاً وب‌سایت‌هایی که بالاترین مکان و بیشترین تکرار در صفحه نتایج جستجو را دارند، بازدیدکننده بیشتری از طریق موتورهای جستجو به دست می‌آوردند و این بازدیدکنندگان می‌توانند به مشتری تبدیل شوند.

به همین علت است که سئو میتواند برای سایت شما بسیار مهم باشد. میتوان اینگونه در توضیح این مفهمو ادامه داد که اگر سایت شما طراحی و ساخته شده باشد ولیدر صفحات اول جستجوی گوگل دیده نشود، آمار مخاطبان سایت شما بسیار پایین خواهد بود. پس اگر به دنبال دیده شدن سایت خود هستید، حتما باید فرآیند بهینه‌سازی موتور جستجو یا همان سئو را برای آن اجرا کنید.

دلیل انتخاب ما برای بهبود سئوی سایت شما

سئو سایت با آبتین

خدمات سئو سایت آبتین با استفاده از توانایی کارشناسان ماهر و با تجربه سئو (SEO) و با بیش از چندین سال تجربه در طراحی سایت و انواع وب سایت ها در زمینه های مختلف، آماده است تا از دانش و تجربه خود در در زمینه سئو ، برای رساندن سایت شما به صفحه اول گوگل و افزایش سئو سایت شما استفاده کند.

تیم سئو آبتین با انجام خدمات سئو سایت، به شما کمک می کند که بالاتر از رقبا قرار گرفته و مشتریان مرتبط را جذب کنید.

هرچه سایت شما در معرض دید افراد بیشتری قرار بگیرد، کسب و کار شما موفق تر خواهد بود. اصلی ترین مسیر برای رسیدن به این موفقیت، موتور جستجوی گوگل است. رسیدن به نتایج بالای گوگل، موفقیت شما را تضمین می‌کند. اینجاست که اهمیت سئو سایت مطرح می‌شود.

  • تدوین استراتژی سئو
  • تحقیق کلمه کلیدی
  • عملیات سئو محتوا
  • بهینه‌سازی سئو تکنیکال
  • لینک‌سازی خارج سایت
  • سرچ کنسول گوگل
سئو سایت آبتین
سئو سایت آبتین

مشاهده پلن های موجود برای سئو سایت

طراحی پلن سئو

5,000,000 (تومان)

پکیج پایه سئو

6,000,000 (تومان) ماهانه

پکیج پیشرفته سئو

9,500,000 (تومان) ماهانه

اگر همچنان در خصوص اجرای سئو برای سایت خود نیاز به راهنمایی و یا مشاوره دارید، با ما تماس بگیرید