برای ما مهم است به بهترین نحو میزبان مخاطبان خود در اینترنت باشید!

طراحی وب سایت

وب سایت شما بهترین ویترین برای نمایش کسب و کارتان در فضای اینترنت است. پس یک طراحی خوب برای وب سایت شما اهمیت بسیار زیادی دارد. ما در آبتین این موضوع را به خوبی درک می‌کنیم و مهارت و تجربه کافی برای ساخت و طراحی یک وب سایت با کیفیت و خوب برای کسب و کار شما را داریم.

امروزه در دنیای دیجیتال ، سایتی که نمان گر شما یا خدمات و شرکت شما باشد، می تواند بهترین تاثیر را در جذب مخاطب داشته باشد. برای همین ومضوع، طراحی سایت شما می تواند دارای اهمیت باشد. شما با طراحی یک سایت عالی ، قوی و خیره کننده، میتوانید تفاوت و تمایز خود را بر رقیبانتان مشخص کنید.
با خدمات طراحی سایت آبتین ، شما دیگر دغدغه ای در این خصوص نخواهید داشت و یک طراحی متفکرانه و خلاقانه را برای سایت خود تجربه خواهید کرد. سایت هایی که گروه آبتین طراحی و تولید ان را بر عهده خواهند داشت، توسط تیم حرفه ای و با تجربه در زمینه طراحی سایت تولید می شوند. تیم طراحی و توسعه وب ما از جددیترین تکنولوژی ها و استانداردهای سئو و تجربه کاربری برای طراحی وب سایت های متناسب با هر تجارت و کسب و کاری استفاده می کند.

مواردی که در طراحی وب سایت مهم است

بیایید نگاهی بیندازیم به مواردی که در ساخت سایت باید به آنها توجه کنید

موارد متعددی در طراحی سایت شما تاثیرگذار است. مورادی هم وجود دارد که شما می بایت خودتان برای آنها طرح یا ایده داشته باشید و یا حدالمقدور آنها را انتخاب نمایید. در ادامه به بررسی این موارد می پردایزم.

 

نمای ظاهری سایت

اولین چیزی که برای مخاطبان سایت شما میتواند به چشم بخورد، چیزی است که از ظاهر سایت شما خواهند دید. پس بسیار مهم است که شما یک سایت زیبا و خیره کننده داشته باشید. سایتی که در نگاه اول، بسیار جذاب و شیک به نظر آید. همچنین رابط کاربری از موارد مهم دیگری که شما باید در طراحی وب سایت خود به آن توجه داشته باشید.

رابط کاربری یا UX همان فضایی است که تعامل میان مخاطب سایت و وب سایت شما در آن رخ می‌دهد. رابط کاربری، بخش دیدنی و قابل‌تعامل یک وب سایت است که کاربر سایت شما مستقیماً با آن سروکار دارد. دقیقا همین بخش از طراحی سایت شما سبب می شود که مخاطبان سایت شما بتوانند به راحتی به اهداف شما در سایت دسترسی داشته باشند. یک طراحی مناسب در بخش رابط کاربری، میتواند مسیر درست را در سایت به مخاطبان نمایش دهد. اما سوال اصلی اینجاست:

چگونه میتوان یه طراحی مناسب از نظر نمای ظاهری و رابط کاربری خوب داشت؟

این همان چیزی است که گروه آبتین به شما کمک می کند تا به راحتی در اختیار داشته باشید. برای داشتن یک طراحی مناسب در سایت، ما در آبتین به شما دو راه را نمایش می دهیم.

اولین راه استفاده از یک طراحی اولیه موجود با نام قالب سایت آماده است که از طریق آن می‌توانید با یک هزینه مناسب سایت داشته باشید.

_

می خواهید برای سایت خود نمونه های آماده قالب ها را مشاهده نمایید؟

راه دوم انجام یک طراحی اختصاصی برای وب سایت شما است. قاعدتاً این روش هزینه و زمان بیشتری برای ما و شما خواهد داشت. اما نگران نباشید. تیم حرفه ای آبتین آنچه شما نیاز دارید را برایتان به زیبایی طراحی می کند و در اختیارتان می گذارد. برای داشتن یک سایت با طراحی اختصاصی کافیست درخواست آن را ثبت نمایید تا مراحل طراحی سایت برای شما آغاز شود.

_

برای طراحی وب سایت خود و انتخاب نمای ظاهری آن نیاز به مشاوره دارید؟

 

نوع وب سایت

از دیگر مورادی که در طراحی وب سایت می تواند برای شما دارای اهمیت باشد این است که نوع سایتی که می خواهید طراحی کنید را انتخاب کنید. طبیعتاً نوع سایت همان هدفی است که شما به دنبال آن هستید. نوع سایت متناسب با نیاز و هدف شما برای طراحی سایت انتخاب می شود.

اگر شما یک شخص هستید که به دنبال معرفی خود و برندسازی شخصی هستید، باید یک سایت شخصی بسازید. اگر شما دارای شرکت و یا موسسه ای هستید که میخواهید آن ار در فضای اینترنت به مخاطبان خود بشناسانید، باید ید یک سایت شرکتی بسازید. اما اگر شما دارای یک کسب و کار هستید و به دنبال فروش محصول یا خدمات خود هستید، باید یک فروشگاه آنلاین بسازید. اگر شما ترکیبی از موارد فوق را میخواهید نیز نگران نباشید، ما در آبتین به شما این اطمینان را می دهیم تا سایت مورد نظر شما را برای شما بسازیم.

_

برای انتخاب نوع سایت خود و ساخت آن نیاز به مشاوره دارید؟

نقطۀ شروع کسب و کار اینترنتی شما

همین الان سایت خود را بسازید، با کمک آبتین رویای موفقیت آنلاین را محقق کنید

طراحی سایت شخصی
طراحی سایت شخصی

سایت شخصی

تجربه برندسازی شخصی از این نقطه شروع می‌شود. همین حالا سایت شخصی خود را طراحی کنید.

طراحی سایت شرکتی
طراحی سایت شرکتی

سایت شرکتی

شروع فعالیت برند و موسسه شما در عرصه اینترنت اینجاست. همین حالا سایت شرکت خود را طراحی کنید.

طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت فروشگاهی

سایت فروشگاهی

تجربه برندسازی شخصی از این نقطه شروع می‌شود. همین حالا فروشگاه خود را بسازید.

نمونه وب سایت های طراحی شده، در گروه آبتین

شما می توانید نمونه سایت های طراحی شده، توسط گروه آبتین را مشاهده نمایید تا با اطمینان همکاری خود را با ما شروع کنید.

ساخت وب سایت وردپرسی

 

در مورد ساخت و طراحی سایت وردپرسی بیشتر بدانید ...