طراحی سایت وردپرس به سرعت در جهان رو به رشد است!

طراحی سایت وردپرس و ساخت وب سایت وردپرسی

 

وردپرس یکی از بهترین سیستم‌های مدیریت محتوای در دنیا و پردامنه‌ترین سایت‌ساز جهان است. وردپرس نسبت به دیگر سایت ساز های موجود (CMS)، بیشترین تعداد سایت‌ راه‌اندازی شده و بزرگترین بازار را از آن خود کرده است.

وردپرس در شروع کار خود، یک سیستم مدیریت محتوا بود که برای تنها برای وبلاگ نویسی مورد استفاده قرار می‌گرفت. اما اکنون تعداد بسیار زیادی از سایت‌ها از این وردپرس استفاده می‌کنند. زبان برنامه نویسی وردپرس PHP است. وردپرس به دلیل داشتن افزونه های متنوع، می تواند نیازهای مشتریان را برطرف نماید. از هاست‌های لینوکسی برای طراحی یک سایت وردپرسی  استفاده می شود.

 

1. ساخت سایت وردپرسی

طراحی ، ایجاد و داشتن یک سایت وردپرسی در مقایسه با طراحی سا ساخت سایتی که بصورت اختصاصی کدنویسی می شود بسیار راحت تر است. زیرا علاوه بر این که کار با وردپرس نیاز به دانش برنامه نویسی ندارد، آموزش های آن در تمامی سایت های دنیا و به زبان های متنوع وجود دارد.

2. قیمت طراحی سایت وردپرس

قیمت طراحی یک سایت وردپرس به طور کامل به نیاز های شما وابسته است. ولی به طور کلی می توان گفت، این هزینه بین 3 تا 12 میلیون تومان قابلیت اجرا دارد. البته باید توجه داشت که این هزینه رابطه کاملا مناسبی با زمان اجرای پروژه دارد.

3. هسته وردپرس بصورت متن باز ارائه می شود.

متن باز بودن WordPress این مفهموم را دارد که توسعه دهندگان وب سایت می‌توانند پلاگین ها ، افزونه ها و کدهای دلخواه خود را به آن اضافه کنند و یا حتی آن را در اختیار سایر افراد قرار دهند.

4.مدیریت سایت وردپرسی براحتی امکانپذیر است.

هر شخصی با دانش وب مختصر و بدون نیاز به دانش کدنویسی می تواند به راحتی یک وبسایت وردپرسی را مدیریت کند. نحوه چیدمان منوها، تقویم شمسی در تمام افزونه ها، نصب سریع و راحت افزونه های متنوع و پشتیبانی کامل از زبان فارسی از مهمترین ویژگی های وردپرس است.

5. افزونه های متنوع و پرکاربرد

یکی از مهمترین دلایل برتری وردپرس بر دیگر رقیبان خود مانند سایر سایت ساز ها و CMS ها، گستردگی و فراوانی افزونه های کاربردی آن است. برای هر کاری که شما نیاز دارید دست کم 5 توسعه دهنده مختلف، افزونه های کاربردی را توسعه دادند.

6. توسعه سریع افزونه های دلخواه

در صورتی که شما نتوانید افزونه مورد نظر خود را در وردپرس پیدا کنید، براحتی و بر اساس متن باز بودن هسته وردپرس، می تواندی افزونه مورد نیاز خود را تولید کنید. شما میتوانید به راحتی افزونه های مورد نظر را توسعه داده و در نهایت نیز آن را در اختیار دیگران بگذارید.

7. ساخت سایت با وردپرس

برای ساخت یک سایت وردپرسی کافی است شما با کانفیگ اولیه (تنظیمات اولیه) هاست و همچنین خطاهای احتمالی در نصب وردپرس آشنا باشید، پس از آن دانش ساخت صفحات ، نصب پوسته و افزونه های مختلف برای طراحی سایت با وردپرس مورد نیاز است.

_

می خواهید برای سایت وردپرس خود نمونه های آماده قالب ها را مشاهده نمایید؟

واقعا چرا وردپرس؟

چند دلیل وجود دارد که چرا باید از وردپرس استفاده کنید، و ما در گروه آبتین قصد داریم به توضیح آنها بپردازیم، اما بیایید ابتدا به اینکته توجه کنیم که بیش از 100 مشتری که گروه آبتین برای آنها سایت وردپرسی طراحی کرده است، تقریباً همه آنها از وردپرس بسیار راضی هستند.

وردپرس (WordPress) در اولیه ترین شکل خود، اگر توسط یک فرد یا تیم حرفه ای به کار گرفته شود، می تواند یک سایت بسیار عالی و زیبا را تولید کند.

برای اینکه بتوانیم توان و قدرت وردپرس را بهتر درک کنیم بیایید تا یک مثال را بررسی کنیم. وردپرس دقیقاً مثل این است که یک ماشین مسابقه به عنوان وسیله نقلیه شخصی به شما داده شود. اگر شما یک راننده حرفه ای باشید، می‌توانید آن را با سرعت بیش از 200 کیلومتر در ساعت در یک مسیر مسابقه برانید. اما اگر شما یک آماتور مشتاق به رانندگی باشید، هنوز هم می توانید آن را به محل کار هدایت کنید. فقط کمی سریعتر از ماشین های دیگر در جاده شما را به آنجا می رساند.

بنابراین بیایید در مورد مزایای وردپرس نه فقط برای وبلاگ تجاری شما، بلکه برای کل وب سایت شرکت شما صحبت کنیم. و این نکته را بررسی کنیم که چه چیزی آن را به بهترین و محبوب ترین پلت فرم در جهان برای طراحی و ساخت سات تبدیل می کند.

_

در خصوص نحوه ساختن یک وب سایت با وردپرس بیشتر بدانید؟

به زبان ساده، وردپرس ابزاری است که از پیچ و مهره های انتشار محتوا مراقبت می کند، بنابراین می توانید بدون نگرانی در مورد نحوه نمایش مطالب خود، بر آنچه در وب سایت خود می خواهید منتقل کنید ، تمرکز کنید.