طراحی فروشگاه اینترنتی لبخند تو

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی فروشگاه اینترنتی لبخند تو

فروشگاه لبخند تو متعلق به شرکت آراد نوین مهر طب سینا با هدف دسترسی دندانپزشکان و متخصصان سراسر کشور به مطرح ترین برندهای روز دنیا در حوزه دندانپزشکی راه اندازی گردید.
با گسترش روزافزون تکنولوژی در سراسر دنیا و تنوع بیش از پیش کالاها و برندهای حوزه مواد و تجهیزات دندانپزشکی و نیز با وجود تحریم ها و موانع بسیاری که سد راه دسترسی دندانپزشکان کشورمان به برندهای مطرح جهان است. نیاز به وجود منبعی که امکان دسترسی آسان به بهترین محصولات و اطلاعات مربوط به آن را برای دندانپزشکان فراهم کند،بیشتر از همیشه احساس می شد.

ما در این مجموعه به پشتوانه لطف خداوند و تجربه ی بیش از یک دهه فعالیت در حوزه مواد و تجهیزات دندانپزشکی بر آن شدیم تا با سرمایه گذاری و اخذ نمایندگی از معتبرترین شرکت های داخلی و خارجی، مطرح ترین برندهای روز دنیا را در قالب فروشگاه لبخند تو در اختیار دندانپزشکان کشورمان قرار دهیم.

در این وب سایت به روزترین اطلاعات مربوط به هر محصول،قیمت واقعی و به روز محصول،کیفیت و نحوه کارکرد محصول و مقایسه با نمونه های مشابه در دسته بندی های مختلف در دسترس دندانپزشکان گرامی قرار دارد . و نیز این امکان فراهم شده تا با نتخاب هر برند به تمامی محصولات آن برند دسترسی پیدا کنید.

 

در سایت فروشگاهی لبخند تو امکان دسترسی دندانپزشکان و متخصصان سراسر کشور به مطرح ترین برندهای روز دنیا در حوزه دندانپزشکی طراحی شده که در حال بهره برداری می باشد.

از جمله ویژگی های طراحی سایت فروشگاه اینترنتی آرتینو به شرح زیر است:
1- زبان طراحی: PHP مبتنی بر وردپرس
2- هاست: سرور اختصاصی در ایران با 20 گیگابایت فضا
3- طراحی و ظاهر شیک و زیبا.
4- قابلیت بروز رسانی خودکار بر اساس تکنولوژی های جدید
5- طراحی قالب به صورت انتخابی
6- طراحی قالب به صورت واکنش گرا

7- سایر امکانات سایت های فروشگاهی